Gustafson kiest voor Feyenoord

Anderlecht toonde al een tijdje interesse in Zweeds jeugdinternational Simon Gustafson. Maar ook hier dreigt paars-wit naast te grijpen. Gustafson verkiest een avontuur bij Feyenoord boven Anderlecht. Lees verder »

Anderlecht toonde al een tijdje interesse in Zweeds jeugdinternational Simon Gustafson. Maar ook hier dreigt paars-wit naast te grijpen. Gustafson verkiest een avontuur bij Feyenoord boven Anderlecht. Lees verder »

Anderlecht mag Diego Reyes schrappen van zijn lijstje met potentiële opvolgers voor Chancel Mbemba. De Mexicaan en zijn club FC Porto hebben een akkoord bereikt met de Spaanse topklasser Real Sociedad. Lees verder »

We zijn met jullie favoriete zomertransfers in de top drie beland. Op nummer drie staan Imoh Ezekiel. Al verschillende weken wordt de speler aan het Astridpark gekoppeld maar nog steeds is er geen spoor van hem ... . Lees verder »

Vanmiddag om 13.45 uur neemt Anderlecht zijn officiële teamfoto voor het seizoen 2015-2016. Aleksandar Mitrovic en Chancel Mbemba zullen mee poseren. Hoe zit het nu met hun transfers? Lees verder »

Twee weken nadat bepaalde media de tranfer van Renaud Emond naar Anderlecht aankondigden, is de spits nog steeds gewoon een speler van Waasland-Beveren. In de Sudpresse-kranten geeft vader Emond een stand van zaken. Lees verder »

Anderlecht heeft mogelijk een extra hulpmiddel in de strijd om Mbark Boussoufa terug naar het Astridpark te halen. De speler zou in de clinch liggen met zijn trainer bij Lokomotiv Moskou, dat weet in ieder geval Het Nieuwsblad. Lees verder »

Jullie favoriete zomertransfer nummer vier: Jelle Vossen. Ondertussen heeft hij getekend bij het Engelse Burnley, bijgevolg zullen we hem niet in het Astridpark zien. Maar had hij hier potten kunnen breken? Lees verder »

Anderlecht praat weer met Mbark Boussoufa. Alleen hebben de twee nog nooit zo dicht bij elkaar gestaan als nu. Maar eerst de uitgaande transfer van Aleksandar Mitrovic regelen. Zo komen er miljoenen binnen die kunnen helpen om Boussoufa terug naar het Astridpark te halen. Lees verder »

Completesportsnigeria kon bij de manager van Imoh Ezekiel een reactie krijgen op de mogelijke transfer van de Nigeriaanse aanvaller. De speler kon ook naar Locomotiv Moscow en FC Porto maar verkiest toch het Astridpark. Lees verder »

Volgens tuttomercatoweb zou Anderlecht Andrea Belotti in het oog houden. Belotti komt uit voor US Palermo waar hij in 2014 een contract tekende voor vier seizoenen. Al in het seizoen 2013-2014 speelde hij voor Italiaanse club maar dan op huurbasis. Lees verder »

Nu maandag 13 juli worden de beloften weer in Neerpede verwacht ter voorbereiding van het nieuwe seizoen. René Peeters en Hubert Lemaire kunnen alvast rekenen op namen als Andrea Morias, Clement Petit, Jorn Vancamp, Tony Amrani, Nelson Azevedo, Mile Svilar, Cobe Cools en Johan Sampaoli. Lees verder »

Tijd voor nummer vijf op jullie lijstje van de favoriete zomertranfers. Eentje die ik zelf niet echt verwacht had: Sebastien Dewaest van Sporting Charleroi. Is hij haalbaar en past hij binnen paars-wit? Lees verder »

Anderlecht als Newcastle hebben een akkoord omtrent de transfer van Aleksandar Mitrovic naar de Engelse club. Daar zou hij het nummer 11 dragen. Toch is de transfer nog niet rond daar Iviça Mitrovic, de vader van de spits, hoopt dat Porto met een beter bod komt. Lees verder »

"Anderlecht bereikt akkoord over Ezekiel" en "Ezekiel heel dicht bij Anderlecht", dat koppen vandaag Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad. Volgens HLN komt er schot in de zaak en wordt er vandaag zelfs een akkoord verwacht. Lees verder »

Al weken is er sprake van een transfer van Aleksandar Mitrovic, maar tot op heden is hij nog steeds een speler van paars-wit. Herman Van Holsbeeck is nog tot half juli met vakantie maar zit ook daar niet stil. Lees verder »

Mooi weer, weekend, dus sturen we gewoon eens iemand van de site naar Tegelen om de trainingen daar bij te wonen. Onze eigenste emjomi is vandaag gans de dag ter plaatste en voorziet via Twitter de nodige updates en foto's. Lees verder »

De manager van Nathan Kabasele heeft ontkend al zou er interesse zijn vanuit Groningen. De enige club waarmee over een verhuur gepraat werd was Roda. Bastia heeft nog steeds interesse in de diensten van Guillaume Gillet. Lees verder »

Tja, in feite moeten we deze niet meer echt aankondigen want hij heeft zijn contract bij paars-wit al getekend: Ivan Obradovic. Maar was de komst van deze linksachter / linksmidden / linksbuiten wel nodig? Lees verder »

Aleksandar Mitrovic en Newcastle, wat is de stand van zaken? Gisteren klonk het nog bij monde van zijn manager dat de transfer 'binnen enkele uren' afgerond zou zijn. Nu zijn we al bijna 24 uur later maar nog steeds is het windstil en is Mitrovic in Tegelen. Lees verder »

Het gonst al de hele dag van de geruchten dat Aleksandar Mitrovic dicht bij een transfer naar Newcastle staat. Herman Van Holsbeeck spreekt dit tegen. Mitrovic' manager zou zich intussen wel in Newcastle bevinden. Lees verder »

De transfer is nog niet officieel rond, Aleksandar Mitrovic bevond zich vandaag zelfs gewoon in Tegelen waar hij deelnam aan de teambuilding, maar vast staat dat niet alleen Anderlecht van de transfer wat rijker wordt. Ook zijn ex-club FK Partizan mag een aardige som verwachten. Lees verder »

Youri Tielemans, verschillende topclubs staan te springen om hem binnen te halen. Maar hij wijst ze allemaal vriendelijk af, Tielemans wil komend seizoen bij paars-wit voetballen én een volledig seizoen, laat hij nu al weten. Lees verder »

Bij de medische testen was Bram Nuytinck één van de beste die presteerde. De Nederlander liet de gewichten links liggen en trainde op vooral op fysiek. Klaar om volgend seizoen te vlammen. Lees verder »

Volgens Ilsussidiario.net toont het Italiaanse FC Genua interesse in Fabrice N'Sakala. De club van coach Gian Piero Gasperini vindt N'Sakala een nuttige speler omdat hij als linksachter en linkermiddenvelder kan spelen. Lees verder »

Aleksandar Mitrovic kan voor vijf naar naar Newcastle en heeft hiermee zijn toptransfer beet. Het is nu nog enkel wachten op de nodige handtekeningen en die kunnen snel volgen, dat schrijft alvast de Nederlandse krant De Telegraaf. Lees verder »

We hadden het gisteren gezegd, jullie zevende favoriete zomertransfer is een ex-speler van paars-wit. Verschillenden hadden het via Twitter juist geraden: Mbark Boussoufa. Zien we hem nog eens terug in het Astridpark? Lees verder »

In Leuven zagen ze in Davy Roef een kandidaat-doelman om de vertrekkende Logan Bailly te vervangen. Maar een njet van Herman Van Holsbeeck steekt hier een stokje voor. Dat meldt Niels Vleminckx, journalist bij Het Laatste Nieuws. Lees verder »

Aaron Leya Iseka moest gisteren in Tegelen de ochtendtraining vroegtijdig verlaten na een te intens contact met een medespeler. Na de middag beperkte hij zich tot oefeningen in de fitness. Daar had hij het gezelschap van Matias Suarez, Thomas Kaminski, Liam Bossin, Dodi Lukebakio en Wout Faes. Lees verder »

Olivier Deschacht heeft er een berejaar opzitten: beste seizoen uit zijn carrière, selectie voor Rode Duivels en een zoon erbij. De verdediger ligt nog een jaar onder contract bij Anderlecht. Wat er nadien komt, is nog een vraagteken. Lees verder »

Volgens Het Laatste Nieuws ligt er voor Aleksandar Mitrovic een contract van vijf jaar klaar bij Newcastle. Alle partijen zouden tot een akkoord gekomen zijn, enkel de handtekeningen ontbreken nog. Lees verder »

Zo, het werd tijd voor een nieuwe webpoll maar eerst keren we even terug op de vorige. Renaud Emond naar Anderlecht: voor of tegen? Wel de meningen zijn toch wat verdeeld te noemen. 44,66 % zou de speler van Waasland-Beveren wel zien zitten. Lees verder »

De transfer van Aleksandar Mitrovic, we kunnen het eigenlijk wel een soap gaan noemen. Newcastle, Benfica, Roma en nog een hele resem andere clubs worden constant genoemd als mogelijke nieuwe bestemming. Lees verder »